Kaidi Reinhold, Pro-Nor Baltics OÜ: "Norra keelt olen Liisi juures õppinud vahelduva eduga kokku paar aastat. Õppevormiks kas pisike grupp või personaalne. Kindlasti soovitan personaalset õpet kiirema tulemuse saavutamiseks.

Õpetajana on Liis on äärmiselt tore ja vastutulelik, võtab arvesse „kliendi“ soove. Tunnid on huvitavad ja mitmekesised – arutleme päevapoliitilistel teemadel, vaatame saateid. Loomulikult kuulub asja juurde ka „kuiv“ grammatika, mis Liisi juures õppides ei olegi nii kuiv. Liis oskab loogiliste ja lihtsate seoste abil asja selgeks teha.

Norra keelt kasutan oma töös igapäevaselt klientide ja partneritega suhtlemisel. Kõige parem praktika ongi kindlasti suhtlemine (nii suuliselt kui ka kirjalikult) norra keelt kõnelevate inimestega. Norrakad iseenesest on äärmiselt konservatiivsed ja „välismaalasi“ väga kergekäeliselt ei usalda, seega on norra keele oskus väga suureks eeliseks koostöös Norra ettevõtetega."


Juhan Rootsma, Engeros Otepää : "Olen Liisiga norra keelt õppinud ca 5 aastat. Minule isiklikult sobib Liisiga õppimine suurepäraselt, kuna tema õppemeetodid ja isikuomadused on minu jaoks keeleõppeks motiveerivad. Soovitan omaltpoolt Liisi juures norra keelt õppida. Kuna kasutan oma töös norra keelt igapäevaselt, siis Liisi juures omandatu on aidanud mind väga palju. Töötan Norrast rasketehnikat importivas ettevõttes – ilma norra keele oskuseta oleksin tunduvalt kehvemas positsioonis oma töös. Norra inimesed suhtuvad väga positiivselt sellesse, et oskan norra keelt. See on sageli boonus, mida paljudel konkurentidel pakkuda ei ole."  Marvi Pristavka-Taal (norra keele õppija 29.03.2011 – 20.06.2013): "Norra keele kursust pakuti meile tööandja poolt, kuna olime toona ühe Norra kontserni väike osa. Täiskasvanuna on võõrkeele õppimine paras katsumus, aga mitte Liisiga! Ta oli (ja on kindlasti jätkuvalt) just selline õpetaja, kes oma leebel moel ei teinud meile, täiskasvanud keeleõppijatele, mingit hinnaalandust ja üsna pea sai selgeks, et kel ikka huvi, see õpib ka. Peale kohustuslike õppematerjalide „avastasime” tänu Liisile ühtäkki Norra filmid, teleseriaalid, kirjanikud, isegi Norra raadiot kuulasime, rääkimata siis internetist ja igapäevasest ilmateatest (seda viimast vaatan-loen netist siiani norra keeles). Liis on just selline õpetaja, kellele ei taha tundi minnes pettumust valmistada ja nii me püüdsime ikka kodutööd kenasti ära teha. Näiteks õpetas ta, et sõnad jäävad paremini meelde, kui kirjutada need väikestele lipikutele. Ühele poole sõna, teisele poole tõlge ja neid pöörates-lapates jäävadki meelde. Seda nippi olen ka oma lastele ka õpetanud. Töötab väga hästi! Kel huvi või vajadus selle uhke maa keelega lähemalt tutvust teha, siis kindlasti Liisi asjatundlikul juhendamisel!"  


Oslo, Aker Brygge

Merilin Paul: "Mina olen Liisiga norra keelt õppinud umbes aasta. Alustasin õpinguid Liisiga algaja tasemelt, st. enne seda ei olnud ma norra keelt õppinud. Koos Liisiga õppimine meeldis mulle ja norra keel oli ka huvitav. Minule sobisid kõige paremini individuaaltunnid Skype vahendusel, kuna ma ei elanud Tartus. Individuaaltunnid Skype’s on minule sobivaim viis keelt õppida. Keeletund võib toimuda sisuliselt just seal kus kõige paremini hetkel sobib ja individuaalne keeletund võimaldab palju otsest keele praktiseerimist õpetajaga, mis on minu meelest väga oluline. Soovitaksin keeleõpet Skype`i vahendusel kindlasti ka teistele! Koos Liisiga norra keele õppimine on tore, lisaks norra keelele saab tundides ka põnevaid teadmisi Norra elu ja kultuuri kohta. Liis on väga sõbralik ja kannatlik õpetaja, kellega on hea õppida. Tänu norra keele õppimisele tean sellest keelest ja Norrast nüüd palju rohkem. Norrasse sattumisel saan norrakatega suhtlemisega vajadusel hakkama, mis on hästi tore. Elan ja töötan Soomes, ja siin on teise riigikeelena kasutusel rootsi keel, saan ka sellest tänu norra keele õppimisele paremini aru- need kaks keelt on natuke sarnased. Soovitan norra keele õppimist koos Liisiga ka teistele, see on tore ja kasulik!"


Oleg Beljaev: "Kui Liisi juures õppimist alustasin, teadsin norra keeles vaid 5 – 10 sõna. Liisiga õppimisest oli tõesti abi. Käisin tunnis hea meelega ja minule seletati kõik ilusti lahti, kui mõnest asjast aru ei saanud. Soovitan temaga õppimist ka teistele. Hetkel töötan Norras objektijuhina ja tööl räägin norra keeles. Olen liikunud oma karjääriredelil korralikult edasi tänu oma keeleoskusele. Norra keele oskus annab suure eelise norralastega koostöö tegemisel. See on üks tähtsamaid asju. Kui räägid keelt, siis oled kohe oma inimene. Arvan ,et see on igas riigis nii."Marge Kulev: "Õppisin õpetaja Liisi juures norra keelt 2009. a. umbes kolm kuud, et minna Norrasse hooldekodu praktikale. Mäletan, et lisaks keeleõppele sain ka teadmisi Norra kultuuri ja eluolu kohta, mis tulid hiljem Norras olles kasuks. Ma arvan, et minu mõningane keeleoskus võis norralastes, kellega kokku puutusin, head meelt tekitada. Mäletan, et sain õpetaja Liisi käest norrakeelse meditsiiniterminite sõnastiku, millest oli praktikal olles kasu."

Vivian Rannajõe: "Norra keele õppimine Liisiga oli inspireeriv ning motiveeriv. Ta oskas hästi grupitunde läbi viia ja praktilisi sugemeid õppesse integreerida."