Vaatamissoovitusi norra keele huvilistele

Oleme siia kokku kogunud lõppeval telehooajal Norra Keele Keskuse FB lehel jagatud vaatamissoovitused norra keele oskajatele. Täiendame lehte jooksvalt ka uute soovitustega, ent kel huvi norrakeelsete saadete vastu, neil soovitame jälgida meie FB lehte. Kommentaaridesse olete ka teretulnud lisama omapoolseid soovitusi või kirjutama, kuidas meie soovitatud saated meeldisid. Kos dere!
Loe lisaks

Kohal on uued algajate norra keele õpikud "På vei"

Eile oli meil Norra Keele Keskuses põnev päev, sest kohale jõudsid kauaoodatud uued norra keele õppematerjalid. Tegemist on oluliselt uuendatud "På vei" algajate õpiku (tase A1-A2) ja töövihikuga, mis novembri alguses Norras välja anti. Uues versioonis on rõhk senisest veelgi enam tööelul, nii et see sobib hästi kõikidele, kes tööalaselt Norraga seotud.

Kuna norra keele õpikuid Eesti raamatupoodides kahjuks ei müüda, tellisime neid veidi rohkem, nii et kiiremad saavad meie käest Tartust need endale soetada. 

Ostusoovist kirjutage info@norrakeel.ee ja lepime kokku, millal saaksite neile järele tulla. 

Hinnad on 74 EUR õpik ja 59 EUR töövihik, Norra Keele Keskuse õpilastele vastavalt 60 ja 48 EUR.

Loe lisaks

Rahvuspüha Norra moodi: puhkpillid ja klubimuusika

Norralaste jaoks on 17. mai üks olulisemaid pidupäevi, sest sel päeval tähistavad nad Norra rahvuspüha. See pole iseseisvuspäev, ometi on kesksel kohal Norra lipud. Pole militaarparaadi, ometi marsivad tuhanded inimesed tänaval ja kõlab puhkpillimuusika. Miks ja kuidas Norras seda päeva tähistatakse?

Loe lisaks