Sügisesed kuulamissoovitused: 7 podcasti norra keelest, ajaloost ja kultuurist

Olen siia kokku kogunud kuulamissoovitused neile norra keele ja kultuuri huvilistele, kellel keelest baasteadmised juba olemas. Erinevaid raadiosaateid ja podcaste on sedavõrd palju, et sageli on raske nende seast valikut teha. Alljärgnevat ülevaadet koostades lähtusin põhimõttest, et nende kuulamine annaks uusi teadmisi norra keele, kultuuri, ajaloo ja ka laiemalt ühiskonna kohta. Samast põhimõttest lähtudes annan aeg-ajalt neid saateid kuulata ka oma tublidele õppijatele, kelle kustumatu huvi mind omakorda innustab uusi põnevaid asju välja otsima. Tusen takk til dere!
Loe lisaks

Vaatamissoovitusi norra keele huvilistele

Oleme siia kokku kogunud lõppeval telehooajal Norra Keele Keskuse FB lehel jagatud vaatamissoovitused norra keele oskajatele. Täiendame lehte jooksvalt ka uute soovitustega, ent kel huvi norrakeelsete saadete vastu, neil soovitame jälgida meie FB lehte. Kommentaaridesse olete ka teretulnud lisama omapoolseid soovitusi või kirjutama, kuidas meie soovitatud saated meeldisid. Kos dere!
Loe lisaks

Kohal on uued algajate norra keele õpikud "På vei"

Eile oli meil Norra Keele Keskuses põnev päev, sest kohale jõudsid kauaoodatud uued norra keele õppematerjalid. Tegemist on oluliselt uuendatud "På vei" algajate õpiku (tase A1-A2) ja töövihikuga, mis novembri alguses Norras välja anti. Uues versioonis on rõhk senisest veelgi enam tööelul, nii et see sobib hästi kõikidele, kes tööalaselt Norraga seotud.

Kuna norra keele õpikuid Eesti raamatupoodides kahjuks ei müüda, tellisime neid veidi rohkem, nii et kiiremad saavad meie käest Tartust need endale soetada. 

Ostusoovist kirjutage info@norrakeel.ee ja lepime kokku, millal saaksite neile järele tulla. 

Hinnad on 74 EUR õpik ja 59 EUR töövihik, Norra Keele Keskuse õpilastele vastavalt 60 ja 48 EUR.

Loe lisaks